Mladina in njihovi mentorji smo bili letos res pridni in ves čas aktivni. Udeležili smo se mnogih tekmovanj, prejeli kar nekaj medalj, izpeljali ogromno vaj, organizirali preventivno bronasto ter srebrno značko in še bi lahko naštevali. Tudi v mesecu decembru se je pri nas dogajalo veliko lepega in zanimivega.

Ob zaključku leta smo v petek, 13. decembra, naše najbolj pridne in aktivne pionirje, mladince ter pripravnike peljali na ogled kinopredstave "Gremo mi po svoje 2" v Kulturni dom Cerknica.

V soboto smo se dobili v gasilskem domu, da smo okrasili novoletno smrečico in postavili jaslice. Izdelali pa smo tudi voščilnice, ki jih bo društvo poslalo svojim poslovnim partnerjem in sosednjim društvom.

Gremo mi po svoje 2

Voščilnice